C3-Cloud Final Konferansı C3-Cloud H2020 projemizin son kapanış toplantısı 28 Ağustos 2020 Cuma günü tam gün sanal konferans olarak gerçekleştirilecektir. AB destekli C3-Cloud projesinin bu büyük finali sırasında, yenilikçi C3-Cloud ICT çözümünün detaylarını ve son kullanıcılara sağladığı faydaları öğreneceksiniz:

  • Farklı uzmanlardan oluşmuş tedavi ekiplerinin, otomatize edilmiş kanıta dayalı hastalık kılavuzları ve çeşitli klinik karar destek servisleri yardımıyla her bir hasta için kişiselleştirilmiş bakım planlarının oluşturulduğunu ve böylece entegre ve optimize edilmiş multimorbidite tedavilerinin sürdürülebildiğini demo edeceğiz ve
  • Hastaların (1) (mobil) bir hasta güçlendirme platformu aracılığıyla kendi bakım planlarına erişerek, (2) mevcut sağlık verilerini profesyonel bakım ekibiyle paylaşarak ve (3) ortak karar verme mekanizmalarına dahil olarak kendi sağlıklarının yönetiminde nasıl aktif bir rol aldıklarını gözlemleyebileceksiniz.

C3-Cloud projesi İspanya, İsveç ve İngiltere’de üç sağlık hizmeti ortamında pilot uygulamaya alınmış ve değerlendirilmiştir. Program ve kayıt bilgileri yakında bu linkte duyurulacaktır: https://c3-cloud.eu/grand-finale-conference-29-august-2020-online/.  Bizi izlemeye devam edin!